Військо читає

У вересні 2020 року громадська організація «Реформація»  разом з видавництвом Наш Формат розпочали ще один проєкт під назвою «Військо Читає».

Відповідальність за оборону держави, захист її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності покладена на Збройні Сили, що ставить підвищені вимоги до свідомості, мотивації, життєвих установок військовослужбовців.

Виходячи з національних інтересів держави, існує об’єктивна необхідність формування відповідних етичних, інтелектуальних та моральних установок у тих, хто обороняє державу, виховання їх патріотичної свідомості та самосвідомості.

Тож мета проєкту – безкоштовно забезпечити книгами, які сприятимуть просвіті і навчанню, бібліотеки військових частин Збройних сил України. Де кадрові військові та контрактники матимуть змогу читати якісну світоглядну, професійну, художню, історичну літературу.

У рамках даного проєкту ми розпочали взаємодію з штабом Сил спеціальних операцій. Спільно з керівництвом військових частин відібрані та готові до передачі книги до декількох частин Сил спеціальних операцій.

Ініційований ГО “Реформація” проєкт “Військо Читає” надає військовослужбовцям, які несуть службу у  підрозділах Збройних Сил України, можливість прочитати сотні  світоглядних та професійних книжок, підвищити свій інтелектуальний рівень, стати справжньою елітою нації.

На момент початку проєкту у виборі списку книг ми відштовхувалися від асортименту нашого партнера – видавництва “Наш Формат”. Але у процесі роботи над проєктом ми доповнюватимемо перелік книгами інших видавництв.

Друзі, “Реформація” просить вас долучатися до збору коштів на проєкт “Військо Читає”!

Сподіваємося, що вам також небайдуже рівень освіченості нашого українського війська і ви разом з нами хочете бачити наших військових сильними фізично, сталими психологічно, підкованими ідеологічно, начитаними та професійними. А стремління до вказаних якостей формуються правильними книгами!

Реквізити проекту “ВІЙСЬКО ЧИТАЄ”:

Номер рахунку: UA073206490000026008052743536

код ЄДРПОУ/ІПН: 43252034

Контакти координатора проєкту:

Телефон: +380979871512

Електронна пошта: info@format.ua