Kremenchug Lyceum with enhanced military-physical training received its "Sergeant Library" within the joint project of NGO "Reformation, UKF and Publishing House" Our Format "

Kremenchug Lyceum with enhanced military-physical training received its "Sergeant Library" within the joint project of NGO "Reformation, UKF and Publishing House" Our Format "

19 березня о 14.00 відбулась урочиста передача книг Кременчуцькому ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою в межах проєкту "Бібліотека Сержанта" за підтримки Українського культурного фонду та видавництва "Наш Формат".

 

Бібліотеки військових навчальних закладів мають бідні та застарілі фонди, переважно укомплектовані радянською книжковою продукцією. Тому ГО «Реформація» створила проєкт «Бібліотека Сержанта», який спрямований на поповнення бібліотек військових навчальних закладів сучасними зразками інтелектуальної прози та корисною науково-популярною літературою. За підтримки Українського Культурного Фонду та видавництва “Наш Формат” до квітня 2021 року 7 ВНЗ отримають книги.  

 

Книги з військової стратегії та тактики, історичні розвідки та твори з політології, мемуари і біографії світових лідерів, твори ветеранів українсько-російської війни, актуальну психологічну літературу відібрала робоча група ГО “Реформація”. Всього 750 примірників книг від різних українських видавництв.

 

«Ми хочемо, щоб з ліцеїстів та курсантів виросла майбутня військова еліта України», - наголошує Антоніна Артамонова, координаторка проєкту.

 

Також у стінах ліцею відбулась зустріч курсантів з ветераном АТО Олександром Чубом. Олександр Чуб – доброволець ДУК, один з героїв фільму Леоніда Кантера «Добровольці Божої Чоти», учасник «Ігор Нескорених», ініціатор створення та головний інструктор дитячого табору «Строкаті Єноти». 

 

«Я вважаю, що звання військового – це певний вибір, навичка, уміння підпорядковуватись і це не формується за короткий строк. Баланс між дисципліною та критичним мисленням має виховуватись, зокрема, і через читання книжок», - впевнений Олександр Чуб.

 

“Бібліотека Сержанта” - проєкт ГО “Реформація”, що має на меті забезпечити військові навчальні заклади України (ВНЗ) світоглядною, професійною, мотиваційною, сучасною літературою. По 2–3 примірники із запланованих 300 найменувань книг від різних видавництв України отримають 26 ВНЗ. 

Comments
No comments yet
Leave your comment
Name and Surname*
Please rate this news:
Email
Enter your comment*
Please rate this news:
Charity contribution Books for the army