190 навчальному центру подаровано книги за проєктом "Військо Читає"

190 навчальному центру подаровано книги за проєктом "Військо Читає"

Спільний захід провели днями у Житомирі, у 190-му навчальному центрі, Громадська організація "Реформація" і видавництво Наш Формат

Видавництво презентувало військовим книгу авторки Аліни Понипаляк  "Останній командир УПА. Життя і боротьба Василя Кука". Презентація книги відбулася у 190-му навчальному центрі тому, що офіцери цього підрозділу виступили перед командуванням з ініціативою про присвоєння навчальному центру імені легендарного полковника Василя Кука - останнього командира Української повстанської армії. 

Хлопці з місцевого осередку "Пласт" продемонстрували присутнім військову форму повстанців УПА, розповіли про призначення деталей одягу.
Ми зробили кілька чорно-білих фото аби продемонструвати тяглість традицій українського війська. Книга з рук в руки.
Навчальний центр створено не так давно. Тому тут, власне, ще немає своєї бібліотеки. Тож перший внесок у створення бібліотеки зробила "Реформація", подарувавши центру 393 екземпляри книг, які вийшли друком у видавництві "Наш Формат".
Військові радо прийняли дарунок. Приємно бачити непідробне захоплення тією літературою, яку привозимо у дарунок. Надихає той факт, що наша робота не марна. Що військові справді потребують книг, прагнуть знань.

Фотоматеріали

Коментарі
Поки немає коментарів
Залиште свій коментар
Прізвище та ім'я*
Будь ласка, оцініть цю новину:
Email
Введіть коментар*
Будь ласка, оцініть цю новину:
Благодійний внесок Книжки для ЗСУ