Книги "Військо Читає" вже в 95-й бригаді!
![Книги "Військо Читає" вже в 95-й бригаді! Книги "Військо Читає" вже в 95-й бригаді!](https://format.ua/files/blog_resized/zobrazhennya_viber_2021-12-02_11-01-14-749.1200x800.jpg)
Книгозбірня бригади поповнилася новими книгами. Це все - нова сучасна література на різноманітну тематику українських та зарубіжних авторів, переклади світових бестселлерів. Усі книги видані українською мовою.
Щоразу приємно чути відгуки, що не сподівалися отримати книги такого високого зразка а також про те, яке гарне враження справляють книги видавництва Наш Формат на військовослужбовців. То ж і цього разу ми отримали багато слів вдячності.
- Наші хлопці вже приходять і беруть книги. Молодь задоволена і мені теж приємно, що їм цікаво, - каже бібліотекарка 95-ї бригади Оксана Алєксєєва.
Хочемо подякувати керівництву 95-ї бригади за співпрацю і розуміння важливості нашої справи. А також пані Оксані - за професіоналізм та відданість справі популяризації читання у війську.
Книги будуть розповсюджені по усіх підрозділах бригади, а також бійці зможуть брати їх з собою на ротацію в зону проведення Операції об'єднаних сил.