Олег Хаврук

ІТ-фахівець, співзасновник ГО "Реформація"

Народився у 1979 році в Волинській області, закінчив гуманітарну гімназію з поглибленим вивченням іноземних мов у м.Рівне та Putnam Country High School у Unionville, Missouri, USA, де навчався з 1995 по 1996 рік, як студент програми Freedom Support Act, з 1996 по 2001 рік отримав вищу юридичну освіту в Національному Університеті "Острозька Академія", паралельно працював у міжнародному відділі та комп'ютерному центрі Академії. Пройшов практику у прокуратурі м. Рівне та Верховній Раді України.

Працював заступником головного редактора інтернет-видань forUm, proUA та comments.ua. 1 грудня 2013 року був поранений на вул. Банковій біля адміністрації президента під час виконання редакційного завдання, як журналіст. Волонтерив на Майдані, забезпечував підвезення медикаментів, шовного матеріалу, шин, бронежилетів та оптичних приладів для майданівців. 

Після Майдану  долучився до створення ГО Українська Резервна Армія, яка стояла біля витоків створення Руху сприяння територіальній обороні України, який зробив значний внесок у формування сучасної системи територіальної оборони України. В якості керівника міжнародного відділу РСТОУ отримав досвід взаємодії з територіальними підрозділами Естонії, Латвії, Польщі та Литви.

На волонтерських засадах працював заступником керівника Управління військово-патріотичного виховання та сприяння територіальній обороні при Товаристві сприяння обороні України. Паралельно займався постачанням всього необхідного у добровольчі підрозділи, НГУ та ЗСУ.

На початку війни з Росією проводив семінари для журналістів «Робота журналіста в гарячих точках», організовані Інститутом масової інформації та Репортерами без кордонів.

Активно займається захистом права українців на отримання інформації та послуг українською мовою в Києві, живе у місті Києві, одружений, має сина та доньку.

Фото
Благодійний внесок Книжки для ЗСУ
Військо читає