Військовий інститут танкових військ отримав партію світоглядної літератури в межах проєкту “Бібліотека Сержанта”, за підтримки УКФ та видавництва “Наш Формат”

Військовий інститут танкових військ отримав партію світоглядної літератури в межах проєкту “Бібліотека Сержанта”, за підтримки УКФ та видавництва “Наш Формат”

18 лютого о 15.00 відбулась урочиста передача книг Військовому інституту танкових військ в межах проєкту «Бібліотека Сержанта» за підтримки Українського культурного фонду та видавництва «Наш Формат».

 Стан бібліотек навчальних закладів, які готують військових, аж ніяк не відповідає задачам формування нової професійної еліти української армії. Громадська організація «Реформація» в межах проєкту «Бібліотека Сержанта» планує наповнити бібліотеки військових навчальних закладів актуальною літературою. За підтримки Українського Культурного Фонду та видавництва “Наш Формат” до квітня 2021 року 7 ВНЗ отримають книги. Фонди бібліотеки Військового інституту танкових військ поповняться 750 примірниками книг від різних видавництв. 

 «Усі книги від різних видавництв. Насамперед, це професійна, мотиваційна, психологічна й художня література. Перелік книжок для проєкту «Бібліотека Сержанта» відібрала експертна група військових. Така добірка – крок у правильному напрямку, який матиме великий ефект у майбутньому», − зазначила координатор проєкту ГО «Реформація» Антоніна Артамонова

 Також у стінах інституту відбулася зустріч курсантів з ветераном АТО, письменником Дмитром Вербичем. Дмитро є автором книги “Точка неповернення”, що вийшла у видавництві «Наш Формат», невтомним мандрівником та пошукачем пригод, а також фанатом читання. Під час зустрічі автор не тільки розповів про свій бойовий та письменницький досвід, а й змотивував курсантів ставити великі цілі, пізнавати світ, подорожуючи та більше читати.

 «Я сам вчився на політолога, і такого переліку книжок в університетській бібліотеці не було. Але важливо, щоб усе це не залежувалось на полицях, як в розбомбленій книгозбірні в Пісках. Там були достатньо нові актуальні книжки: дитяча література, Макіавелі… Мене найбільше вразило, що ти відкриваєш книжку - і вона в твоїх руках відкривається вперше», - поділився Дмитро Вербич.

 «Бібліотека Сержанта» - проєкт ГО “Реформація”, що має на меті забезпечити військові навчальні заклади України (ВНЗ) світоглядною, професійною, мотиваційною, сучасною літературою. По 2–3 примірники із запланованих 300 найменувань книг від різних видавництв України отримають 26 ВНЗ.

Коментарі
Поки немає коментарів
Залиште свій коментар
Прізвище та ім'я*
Будь ласка, оцініть цю новину:
Email
Введіть коментар*
Будь ласка, оцініть цю новину:
Благодійний внесок Книжки для ЗСУ