On May 8-10, a spring volunteer took place in Unezh

On May 8-10, a spring volunteer took place in Unezh

Коли працюєш задля класної справи поряд з крутими людьми, починаєш відчувати тепло на серці, таке затишне і своє, що хочеться перебувати у цьому стані вічно. Волонтерка – про приємну втому, надзвичайні знайомства, дружній затишок і гучне, безмежне натхнення.

Волонтерка стала не лише цікавою пригодою, це була наче зустріч після довгої розлуки. Зустріч з такими вже рідними людьми, з таким теплим місцем. З місцем сили.

Було класно кожен день ввечері приходити в кімнату і згадувати, що сталось в той день. Наприклад, як ми всі разом дивилися на зорі, або як з дівчатами допомагали на кухні.

Волонтерка це як міні-табір. Це місце, де полюбив працювати. Це місце, де працюють заради процвітання місця, яке люблять.

Такі слова обрали особливі учасники Великої Волонтерки, щоб описати свої враження та своє захоплення. Власне, це бувалі «єноти», учасники Строкатих пригод, котрі вдало спробували себе в ролі волонтера.

Природа та краєвиди Дніпровського каньойону надихають і надають сили. Хороша компанія прекрасних людей лише спонукає до продуктивного проведенню часу.

Ми так багато змогли зробити за кілька днів, щоб підготувати прекрасний УНІЖ після зими до теплого, строкатого літечка!

Щиро дякуємо кожному, хто приєднався та підтримував. Цінуємо і любимо вас

 

Photo materials

Comments
No comments yet
Leave your comment
Name and Surname*
Please rate this news:
Email
Enter your comment*
Please rate this news:
Charity contribution Books for the army