Almost 4,000 books were presented today to the 169th Desna Training Center

Almost 4,000 books were presented today to the 169th Desna Training Center

Книги отримали в подарунок не лише військові частини, але й Будинок офіцерів, школа, три дитячих садочки та Центр дитячої творчості. Адже "Десна" - це військове містечко. І Громадська організація "Реформація" залюбки подарувала нові книги також дітям військових.
Військові частини отримали майже 1700, а Будинок офіцерів - більше 1500 екземплярів сучасної якісної літератури українською мовою.
Як і усюди - книгозбірні військового містечка давно не поповнювалися новими книгами. Тому наш подарунок доречний і вчасний.
Приємно, що на запитання Голови нашої організації Влада Кириченка  до аудиторії "Хто з вас читає книги?" руки підняла половина присутніх строковиків!
Відначимо, що присутні з цікавістю слухали виступи представників ГО "Реформація". І особливо промову, запрошеної нами в якості спікера, відомої письменниці, чия книга "Доця"  визнана за версією ВВС однією з 30-ти найзнаковіших українських книжок часів Незалежності - Тамари Горіха Зерня.

Дякуємо усім, хто допоміг організувати зустріч з військовими, хто сприяє поширенню книги в армії, хто розуміє величезну важливість нашого проєкту і всіляко його підтримує.

Photo materials

Comments
No comments yet
Leave your comment
Name and Surname*
Please rate this news:
Email
Enter your comment*
Please rate this news:
Charity contribution Books for the army