Військовий коледж у Збаражі має свою бібліотечку "Військо Читає"
17 Вересня 2021, Пт
![Військовий коледж у Збаражі має свою бібліотечку "Військо Читає" Військовий коледж у Збаражі має свою бібліотечку "Військо Читає"](https://format.ua/files/blog_resized/zbarazh4.1200x800.jpg)
Бібліотека Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою поповнилася новими книгами. ГО "Реформація" безкоштовно передала ці книги у рамках програми "Військо Читає".
Від імені "Реформації" та партнера програми видавництва Наш Формат книги вручив наш друг, який неодноразово підтримував ініціативи нашої спільноти в рамках програми "Бібліотека Сержанта", доброволець, ветеран війни, засновник дитячого табору "Строкаті Єноти" - Олександр Чуб.
Коледж отримав майже 300 найкращих книг на різноманітну тематику.
Крім того, Олександр Чуб провів бесіду з учнями коледжу про війну, книги, необхідність читання.
Начальник коледжу полковник Вадим Ластовицький не приховував свого неабиякого задоволення подарунком, висловив вдячність ГО "Реформація" та Олександру Чубу.
Фотоматеріали
Коментарі
Поки немає коментарів