Електронні книги для ЗСУ

Друзі, ці книжки ми видали спільно з видавництвом "Наш Формат" завдяки небайдужим громадянам, які допомогли забезпечити українських військових паперовими версіями цих та багатьох інших важливих посібників. Але боротьба триває і видання, що потребують вашої підтримки, знаходяться за цим посиланням: https://format.ua/active

Бойовий статут артилерії сухопутних військ Збройних сил України. Частина ІІ (Дивізіон, батарея, взвод, гармата)
Бойовий статут артилерії сухопутних військ Збройних сил України. Частина ІІ (Дивізіон, батарея, взвод, гармата) Науково-дослідний центр ракетних військ і артилерії

Збираємо кошти на видання "Бойового статуту артилерії сухопутних військ Збройних сил України. Частина ІІ (Дивізіон, батарея, взвод, гармата)". Статутом артилерії визначаються обов’язки артилерійських командирів (начальників) і штабів з підготовки підпорядкованих підрозділів до бойових дій та управління ними під час їх ведення.

Завантажити
Керівництво з бойової роботи вогневих підрозділів артилерії
Керівництво з бойової роботи вогневих підрозділів артилерії Свідерок С. М., Бахмат М. В., Олійник М. Я., Биков В. М., Вербицький В. О.

Закрили збір коштів на друк перших 3000 примірників "Керівництва з бойової роботи вогневих підрозділів артилерії", що будуть безоплатно розповсюджені серед військових.

 

Завантажити
Блокнот командира міномета
Блокнот командира міномета П. Є. Трофименко, В. В. Семененко, О. В. Панченко та ін.

У цьому навчальному посібнику викладено зміст і порядок дій командира міномета з організації і ведення бойової роботи. Розкрито правила поводження з мінометом і боєприпасами на вогневій позиції та заходи безпеки.

Завантажити
Наказ Головнокомандувача ЗСУ №140
Наказ Головнокомандувача ЗСУ №140 Таращенко Ю. А., Король О. А.

Наказ 140, він же Тимчасовий порядок оформлення оперативних (бойових) документів, передбачено як посібник для забезпечення використання в органах військового управління, військових частина (підрозділах), установах Збройних Сил України умовних знаків, які вживаються у збройних силах країн – членів НАТО, для нанесення тактичної (оперативної) обстановки.

Завантажити
Бойовий Статут Сухопутних Військ ППО ЗСУ
Бойовий Статут Сухопутних Військ ППО ЗСУ Доктринальне видання ППО СВ

Бойовий Статут Сухопутних Військ ППО ЗСУ визначає організаційні засади діяльності військових частин та підрозділів у сфері протиповітряної оборони Сухопутних військ (ППО СВ) у зоні ведення воєнних (бойових) дій (зоні конфлікту).

Завантажити
Брошура "Пост візуального спостереження (ПВС) та пост повітряного спостереження (ППС): інформаційно-навчальні матеріали"
Брошура "Пост візуального спостереження (ПВС) та пост повітряного спостереження (ППС): інформаційно-навчальні матеріали" Інформаційно-навчальні матеріали.

Брошура "Пост візуального спостереження (ПВС) та пост повітряного спостереження (ППС)" включає інформаційно-навчальні матеріали для ефективного несення служби на посту візуального спостереження та посту повітряного спостереження.

Завантажити
Легка черепно-мозкова травма. Реабілітацийний інструментарій
Легка черепно-мозкова травма. Реабілітацийний інструментарій Інститут Бордена

Практичний посібник «Легка черепно-мозкова травма. Реабілітаційний інструментарій» розкриває найкращі підходи до лікування військовослужбовців з легкою черепно-мозковою травмою і / або струсом мозку.

Завантажити
Охорона психічного здоров'я в умовах війни
Охорона психічного здоров'я в умовах війни Інститут Бордена

"Охорона психічного здоров'я в умовах війни" - книга, важливість якої важко переоцінити в сучасних реаліях.

Це розширене видання містить інформацію про усі види психічного здоров’я військових, включаючи травматичне ушкодження мозку, розлад посттравматичного стресу, бойовий та операційний контроль напруження, підготовка стійкості та інші запобігаючі заходи, управління болем, горе, сімейну динаміку, реабілітаційну та трудову терапію, медикаменти, запобігання самогубству, судову психіатрію, допомогу ув’язненим, наркоманію, розлади харчування, етику і роль військових психологів та священників, а також удосконалення військової політики та практики у середовищі охорони психічного здоров’я.

Завантажити
Підручник сержанта зенітних підрозділів військ ППО СВ
Підручник сержанта зенітних підрозділів військ ППО СВ Посібник розроблено на цикловій комісії військово-спеціальних дисциплін

Підручник сержанта призначений для проведення планових занять і самостійної підготовки військовослужбовців військової служби за контрактом та курсантів зенітних підрозділів військ протиповітряної оборони Сухопутних військ Збройних сил України.

Завантажити
Бойовий статут ІІІ
Бойовий статут ІІІ .

ГО Реформація за підтримки видавництва Наш Формат розпочинають збір коштів на підготовку до друку та друк бойових статутів для ЗСУ.

Завантажити
Бойовий статут ІІ
Бойовий статут ІІ .

«Бойовий статут механізованих і танкових військ сухопутних військ збройних сил України. Частина ІІ. Батальйон, рота.» вийшов двома накладами. У 2022 році було надруковано 2000 примірників, у 2023 - 1000. 

Завантажити
Мініпосібник з оборони міст у сучасних умовах
Мініпосібник з оборони міст у сучасних умовах Джон Спенсер Завантажити
Тактика легкої піхоти для дій малих підрозділів
Тактика легкої піхоти для дій малих підрозділів Крістофер Ларсен Завантажити
Невідкладна військова хірургія
Невідкладна військова хірургія Інститут Бордена Завантажити
Благодійний внесок Книжки для ЗСУ
Військо читає