Tactical Combat Casualty Care

У результаті співпраці Громадської організації "Реформація", AUMF, Всеукраїнської Ради Реанімації та Екстреної Допомоги було розроблено веб-сайт tccc.org.ua (Tactical Combat Casualty Care), присвячений тактичній медицині.

tccc.org.ua

Клінічні рекомендації 2024

Курс для всіх військовослужбовців

Курс бійця-рятувальника

Курс бойового медика

Тактична бойова допомога пораненим, курс для медичного персоналу

Клінічні рекомендації

Тривала допомога пораненим

Евакуація поранених

Облікові форми та бланки

Медичне обладнання

Переливання крові в польових умовах

Що таке TCCC?

TCCC - це скорочення від "Tactical Combat Casualty Care", що перекладається як "Тактична медична допомога під час бойових дій". Це система стандартів та процедур медичної допомоги, яка розроблена для максимальної ефективності в умовах бойових дій і критичних ситуацій.

Основні принципи TCCC включають в себе ранню діагностику та швидке надання медичної допомоги пораненим в бойових умовах, зокрема застосування ефективних методів зупинення кровотеч, надання дихальної підтримки та транспортування поранених до медичних установ.

Ці стандарти розроблені для військових медиків, бойових рятувальників та інших фахівців, які можуть опинитися в ситуаціях активних бойових дій, і допомагають забезпечити належний рівень медичної допомоги в умовах стресу та небезпеки.

Розвиток проекту tccc.org.ua

Разом ми робимо великі і корисні справи! Станом на сьогодні проект tccc.org.ua вже став невід'ємною частиною життя десятків тисяч військових, які кожного дня користуються перекладами TCCC для підвищення своєї бойової готовності та безпеки на передовій.

Але нам потрібна ваша допомога, щоб продовжувати важливу роботу з розвитку проекту! Ми шукаємо волонтерів, які готові допомогти з перекладами. Ваша підтримка допоможе зробити нам більше якісних перекладів для військових!

Крім того, ми відкриті до фінансової допомоги. Ваші благодійні внески допоможуть нам забезпечити фінансову стабільність та збільшити обсяги наших зусиль.

Приєднуйтесь до нашої команди! Разом ми можемо зробити більше!

Якщо ви волонтер, звертайтеся до нас за цією контактною формою.

Є можливість допомогти фінансово, підтримайте проєкт Tactical Combat Casualty Care

Благодійний внесок Книжки для ЗСУ
Військо читає