Клуб "Наш формат"

Україна – це ідея, український формат – це стиль, Клуб "Наш Формат" – це місце. Багато проектів, море ідей, безліч сердець.

Україна – це ідея, український формат – це стиль, Клуб "Наш Формат" – це місце. Багато проектів, море ідей, безліч сердець... Нас об’єднують не бренди, не партії, не організації, не бізнес. Ми просто прагнемо найкращих результатів діяльності кожного, які в сумі створять нове обличчя нашої країни. Обличчя, гідне третього тисячоліття.

Читати ще

Про Клуб "Наш формат"

Україна – це ідея, український формат – це стиль, Клуб "Наш Формат" – це місце. Багато проектів, море ідей, безліч сердець... Нас об’єднують не бренди, не партії, не організації, не бізнес. Ми просто прагнемо найкращих результатів діяльності кожного, які в сумі створять нове обличчя нашої країни. Обличчя, гідне третього тисячоліття.

Клуб Наш Формат - ясний розум, щире серце та постійний розвиток. Ми прагнемо відкривати нові обличчя, допомогати молодим талантам, прививати любов до української книги. Сила Нашого Формату - в об'єднанні думаючих людей навколо спільної ідеї.

Благодійний внесок Книжки для ЗСУ
Військо читає